مسوول خدمات شهری و آتشنشانی شهرداری بافق: مهار آتش شهر دوچرخه توسط آتشنشانان شهرداری بافق صورت گرفته است و در حین اطفای حریق یکی از نیروهای ما از ناحیه صورت دچار سانحه سوختگی شد.

به گزارش عصر بافق؛ قاسمی در خصوص آتش سوزی شهر دوچرخه گفت: پس از تماس، ماشین آتشنشانی شهرداری ظرف ۵ دقیقه به محل حادثه رسیده و نیروها بلافاصله کار خود را شروع کردند و به دلیل حجم بالای آتش سوزی، آتشنشانی جدید شهرداری نیز به کمک آمد.

وی بیان داشت: در حین اطفای حریق، کامپوزیت های مغازه که بخاطر آتش سوزی ، ذوب شده بود بر روی شلنگ آب ریخته و سبب سوراخ شدن شلنگ آب یکی از ماشین ها شده است که امری اجتناب ناپذیر است.

مسوول خدمات شهری و آتشنشانی شهرداری بافق از مصدومیت یکی از نیروها خبر داد و افزود: مسعود پورمقدم، آتشنشان شهرداری در حین اطفای حریق، از ناحیه صورت دچار سانحه سوختگی شد اما تا آخرین لحظه در محل حادثه ماند و در نهایت آتش توسط آتشنشانان شهرداری بافق مهار شد.

قاسمی ادامه داد: پس از مهار آتش توسط آتشنشانان شهرداری، ماشین آتشنشانی سنگ آهن بافق از راه رسید.وی در خصوص تماس با ۱۲۵ مرکز استان تصریح کرد: تماس از طریق خط ایرانسل و گوشی های شیائومی به ۱۲۵ مرکز یزد وصل می شود و این موضوع ارتباطی به شهرداری ندارد و علی رغم اینکه بارها پیگیری شده است نتیجه ای حاصل نشده است اما تماس با سیم کارت همراه اول و سایر گوشی ها به ایستگاه بافق وصل می شود.

مسوول خدمات شهری و آتشنشانی شهرداری بافق در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان عزیز در نظر داشته باشند در فرآیند اطفای حریق در طول یک الی دو دقیقه اول می توان از ایجاد خسارت به محل مورد حریق جلوگیری کرد و پس از آن تنها برای مهار آتش و جلوگیری از سرایت آتش به ساختمان های دیگر، تلاش می شود پس تنها راه برای جلوگیری از خسارت و خاموش کردن آتش در دقیقه اول، داشتن کپسول آتشنشانی در محل حادثه است.

گفتنی است؛ حال آتشنشان بافقی که در محل حادثه دچار سانحه شد، مساعد است.

برچسب ها : ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *