یک شهروند بافقی که نخواست نامش فاش شود طی تماس تلفنی با عصر بافق گفت: اداره صمت بافق اتحادیه نانوا و زرگر را ادغام کرده است این در حالی است که طبق قانون قبل از ادغام دو اتحادیه باید سه دفعه فراخوان بدهند که این کار کامل انجام نشده است.
وی افزود: قبلا انتخابات تمام اتحادیه ها بجز زرگر و نانوا برگزار شد و مقرر شد در تاریخ شنبه دوم اسفند ماه این انتخابات نیز برگزار شود.
شهروند بافقی ادامه داد: بدون اینکه از این اتحادیه نماینده ای انتخاب شود اداره صمت بافق رییس و سایر سمت های اتاق اصناف را انتخاب کرده است!
وی بیان داشت: آیا با این کار به قشر زحمت کش نانوا و زرگر اهانت نشده است؟! وقتی رییس اتاق اصناف و سایر سمت های اعضای اتاق را بدون حضور نماینده اتحادیه زرگر و نانوا انتخاب کردند دیگر برای چه شنبه رای دهیم؟!
پ.ن.۱: رئیس اداره صمت بافق گفته که انتخابات قبل از رای دیوان برگزار شده (در رای دیوان از انتخابات و قبل یا بعد بودن آن چیزی نیامده و رای از تاریخ روزنامه رسمی لازم الاجراست و حضور افراد بیش از دو دوره متوالی یا چهار دوره غیر متوالی منع شده که در نوشته های بعدی به آن خواهیم پرداخت) در صورتی که هنوز انتخابات هیات مدیره صنف زرگر و نانوا قرار است شنبه برگزار شود.
پ.ن.۲: اعتبارنامه اعضای هیات مدیره سابق تا تاریخ ۹۹/۱۱/۲۱ اعتبار داشته در صورتی که تاریخ اعتبارنامه های جدید ۹۹/۱۱/۲ خورده است.
پ.ن.۳: رئیس اداره صمت بافق اجرای رای دیوان را به بعد از تاریخ روزنامه رسمی شدن آن منوط کرده است اما فرآیند انتخاباتی که هنوز یک اتحادیه آن برگزار نشده و تاریخ صدور اعتبارنامه ها برای اعضای منتخب بعد از رای دیوان بوده را کاملا قانونی دانسته است. آیا فرآیند انتخابات قبل از صدور اعتبارنامه کامل می شود؟ آیا قبل از صدور اعتبارنامه ها نمیشد رای دیوان را اجرا کرد و اعضای علی البدل را جایگزین‌کرد؟!
پ.ن.۳: دلیل این بی نظمی و ناهماهنگیها چیست؟ نظر فرماندار، کمیسیون نظارت شهرستان و دادستان محترم بافق چیست؟!

  1. بافق

    ظاهرا مشکوک و جای بحث بیشتری دارد بهتر است از طرف ..بررسی شود

  2. مهدی محمدی

    چرا شک و شبهه ایجاد میکنید تا وقتی ک ب قطعیت نرسیده؟ دامن زدن ب این اخبارای کذب از دشمنان نظام بعید نیست

  3. ناشناس

    درست میگه و ضمنا رای دیوان قبل و بعد نداره و به صراحت گفته قبل و بعد نداره نمیدونم چرا تفسیر میکنند علما و اصلا به خاطر همین تفسیرها اومده رای داده و قانونا تمامی این نفراتی که دو دوره و ۴ دوره متانوب بودن از سال ۹۲ باید میرفتن و الان هم ماده ۷ اساسنامه اتحادیه ها رو بخونید متوجه میشید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *