برخی مسئولان بافقی که فعلا در ماه عسل خدمتشان قرار دارند پیش خودشان آسمان و ریسمان بافته اند که این ماه عسل کوتاه تا ابد ادامه خواهد داشت. باید عرض کنیم خدمت مبارکشان که به تازگی خیلی خیلی ملوکانه شده، خدم و حشم ها جذب می کنند، اجیرشدگانی جان بر کف مانند لایه های حفاظتی تو در تو در اطرافشان دارند، این ماه هر چه هم عسل از سر و رویش ببارد رویای زودگذری بیش نیست که اگر به آن مغرور شدید چونان بادکنکی به یکباره خواهد ترکید و زمانی که دستتان کوتاه شد غبطه این روزها را خواهید خورد که کجاها اشتباه کردید، کجاها شیطان فریبتان داد و از مردم و خودتان دورتر و دورتر شدید.
بر سر همان مسئولان داد می زنیم، آهای از خواب ناز غفلت و بد مستی بیدار شوید. این نظام به این راحتی ها به دست نیامده که به همین راحتی مردم را از آن ناامید می کنید، سوپاپهای اطمینان را گچ بگیرید آتشفشان از مکان دیگری فوران خواهد کرد. وضعیت شهرستان بافق را نمی بینید یا خودتان را به خواب زده اید؟ بواسطه کدام عملکرد از مردم طلبکارید؟! مردم ولی نعمت شما هستند، شما احساس خدایی می کنید؟ قبل از شما هم در این شهرستان خداهای زیادی به زعم خودشان وجود داشته اند. تاریخ فعلی شهرستان را شاید شما با دروغ، فریب و نیرنگ تحریف کنید و سیاهی لشکران شما آن را به واسطه منافعی که دارند بزک کنند اما تاریخ بافق را بعد از شما نیز خواهند نوشت. بله بعد از همین مدت کوتاهی که ظاهرا برای شما زیادی دلبری کرده و با مزه مزه کردن مستانه قدرت به این و آن می تازید، به خدا ما خاطرتان را می خواهیم، کمی در خلوت خود و در محکمه وجدانتان عملکردتان را در ترازوی عدالت و انصاف قرار دهید تا به خودتان و مردم نزدیکتر شوید، مطمئنا این به صواب و ثواب نزدیکتر است.

  1. ناشناس

    باسلام خدمت دوستان این حرف واقعا درست است متاسفانه کسانی که در ماه عسل این جریان هستند از حق وپرداخت کارانه کارکنان که حق آنها سر باز میزنند فلات مرکزی باعوض شدن مدیران وبومی شدن آنها وضعیت بدتر شده است واقعا چرا آخه چرا به کی بگیم کجا حرف دلمونو بزنیم تو این وضعیت اقتصادی خراب درک نمی کنند که حقوق این کارکنان مثل اونها نیست وخیلی کمتر از اونهاست .خدایا به داد مابرس…….

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *