به گزارش عصر بافق به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرگرد ابوالفضل نوق رئیس پلیس راهور بافق از کنترل رفتارهای ترافیکی رانندگان پر خطر و حادثه آفرین در آستانه تعطیلات نوروز خبر داد و گفت:با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و شروع سفرهای نوروزی؛ ایمنی راه، حفظ جان مردم و کاهش تلفات ناشی از حوادث رانندگی در دستور کار پلیس قرار دارد و پلیس راهور برابر وظیفه ذاتی خود با تخلفات حادثه ساز و رانندگان پر خطر برخورد می نماید.

وی توصیه کرد رانندگان نسبت به رعایت دقیق و کامل مقررات راهنمایی و رانندگی برای پیشگیری از هر گونه حادثه رانندگی اهتمام ورزند و از انجام تخلفات حادثه ساز مانند حرکت در خلاف جهت، سرعت های غیر مجاز، تجاوز به چپ از خط وسط معابر، عدم توجه به جلو، عدم رعایت حق تقدم ،سبقت غیر مجاز، عبور از پیاده رو، لایی کشی و حرکات نمایشی و… اجتناب نمایند.

وی خاطر نشان کرد: رفتارهای ترافیکی رانندگان پر خطر توسط دوربین های نظارتی و تیم های محسوس و نامحسوس شناسایی و تحت رصد پلیس قرار می گیرند و نسبت به توقیف وسیله نقلیه اقدام می گردد.

وی افزود: راکبان موتورسیکلت نیز ملزم به رعایت مقررات رانندگی مانند سایر وسایل نقلیه می باشند و از راکبان موتورسیکلت خواست از کلاه ایمنی به منظور حفظ جان خود استفاده نمایند.

در پایان رانندگان ضمن مد نظر داشتن توصیه های ترافیکی و همکاری با پلیس راهور با توجه کامل به جلو و رعایت فاصله طولی با خودرو جلویی توام با سرعت مطمئنه تردد نمایند و سفری ایمن و بی خطر را برای خود و دیگران رقم بزنند.

برچسب ها : ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *