به گزارش عصر بافق به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق حسین ارجمند با اشاره به تکمیل مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ابراز داشت مجتمع فرهنگی هنری ارشاد با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال تکمیل و آماده بهره برداری می باشد.
وی با بیان اینکه این پروژه هزار متر مربع زیر بنا دارد عنوان کرد: مجتمع فرهنگی هنری ارشاد شامل گالری نمایشگاهی،سالن آمفی تئاتر, فضاهای نمایشگاهی آموزشی و بوفه هایی برای عرضه محصولات فرهنگی است .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: تلفیقی از معماری سنتی و مدرن از مهم ترین ویژگی های این سازه است و بیشتر فضاهای آن با رویکرد معماری بومی و سنتی و نمایی آجری می باشد و شرکت بنیان مرصوص کویر پیمانکار این پروژه بود که لازم است از تلاش های این شرکت تقدیر شود.
وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات اداره ارشاد کمبود فضا برای انجام کارهای فرهنگی و هنری بود تصریح کرد:با تکمیل این پروژه کمبودهای فضای فرهنگی، نمایشگاهی و آ موزشی و اجرای فعالیت های هنری مرتفع می شود.
حسین ارجمند ضمن تشکر از تمام کسانی که در ساخت و تکمیل مجتمع تلاش کردند ابراز داشت لازم است از تلاش های مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در زمینه ساخت و تکمیل این مجتمع قدردانی شود و هم چنین پیگیری های نماینده و فرماندارشهرستان نیز در این زمینه قابل تقدیر می باشد.

برچسب ها : ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *