حمید رحیمی مدیرعامل مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران تاکنون نشان داده که قصد کار کردن دارد اما باید بپذیریم که زمین سوخته را نمی شود یک شبه حاصلخیز کرد. متاسفانه تمرکز مسئولان شهرستان روی شرکت سنگ آهن مرکزی است و این باعث شده از دیگر معادن و شرکتها غافل شوند و پشتیبانی که باید از مدیران دیگر معادن در پیگیری منافع شهرستان و مردم بافق وجود ندارد.
فلات مرکزی صاحب معادن چاه گز و آنومالی های منطقه در مسائل کلان، واگذاریها و تامین خوراک سنگ‌ آهن از اهمیت بالایی برخوردار است و مدیر بومی این مجموعه نیاز به حمایت بیشتر مسئولان شهرستان و مردم دارد. برابر با قانون معادن مسئولان شهرستان باید مانند سنگ آهن و صندوق برای فلات نیز تعهداتی را ایجاد و تصویب کنند و حتما در ترکیب هیات اجرایی فلات نیز انتصاب مدیران بومی برنامه ریزی شود تا رحیمی از تنهایی خارج شده و دست و بالش در تصمیم گیری ها بازتر شود.
در بحث رسیدگی به کارگران نیز حرکتهای خوبی شروع شده، صحبت از اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، افزایش حقوق و تشکیل شورای کارگری مواردی بوده که بعد از انتصاب رحیمی از حالت مسکوت خارج شده و در دستور کار قرار گرفته که با پیگیری و مطالبه گری بیشتر که به نوعی کمک به مدیر عامل مجموعه هست امید است به زودی در مسیر بهتری قرار بگیرد.

 1. ناشناس

  باسلام آقای رحیمی بچه بافق است ونیاز به همیاری همه دارد تا انشاالله با مدیریت خوب خود بتواند موفق باشد

 2. بافقی

  سلام
  مهندس رحیمی فردی با درایت، خستگی ناپذیر و حامی عدالت است انشاالله موفق باشند.

 3. رجب

  سلام.در درستی وکارآمدی ایشان حرفی نیست وما حمایت میکنیم. ولی جناب مهندس علف های هرز را از ریشه بکن که خیلی وقت هست توی این زمین نفوذ کردن وکرمهای وجودشان محیط را آلوده کرده مسئول اداری عوض کنید تا زمین به حاصلخیزی کامل برسد.ایشاا….

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *