به بافقی بودن خودم افتخار می کنم؛ از طرف جوانان استقبال شود کلاس داوری بدون هزینه برگزار می کنیم. شهرستان میبد ۱۰ داور در لیگهای کشوری دارد چرا بافق نداشته باشد؟ ورزشکاران بافق پتانسیل بسیار بالایی دارند همین طور که همیشه در استان حرف اول را می زنند فقط باید حمایت شوند
آرزوی سلامتی و موفقیتهای روز افزون برای مردم شهرم دارم. وقتی اظهار لطف و احساسات بافقیها را نسبت به خود می بینم حس مسئولیت در من دوچندان می شود تا برای سربلندی شهرم بیشتر تلاش کنم.
گفتنی است؛ سید حسین حسینی داور ملی شهرستان در لیگ دو کشور ۱۷ بازی را با موفقیت سوت زده است و در ۵ بازی لیگ یک بعنوان داور چهارم در زمین حضور داشته است.
عصر بافق: چرا بافق لیگ فوتبال ندارد؟ قطعا با برگزاری لیگ های پویا می توانیم در پرورش بازیکن و داور موثرتر و موفق تر عمل کنیم.

عصر بافق: خودتان را برای خوانندگان ما معرفی کنید
حسینی: سید حسین حسینی هستم، کارشناس ارشد مکانیک و ۲۷ سال سن دارم.

عصر بافق: داوری را از چه سالی شروع کردید؟
حسینی: من در سال ۸۹ به این عرصه وارد شدم و شروع قضاوت من در همان سال بود و در ادامه قضاوت و سوت زدن را در ۹۱ در لیگ کشور شروع کردم.

عصر بافق: راز موفقیت شما چه چیزی بوده است؟
حسینی: پشتکار و تلاش و دلسرد نشدن در این راه، کلا اعتقاد من این هست که هر کاری را با تلاش و پشتکار می شود پیش بود و در آن موفق بود.

عصر بافق: چه صحبتی برای جوانان بافقی علاقه مند به داوری دارید؟
حسینی: پیشنهاد من این هست که جوانهای علاقه مند حتما در کلاس داوری شرکت کنند و این‌کار را به صورت حرفه ای ادامه دهند و به شخصه در این مسیر هر کمکی که از دست من ساخته باشد با تمام وجود برایشان انجام خواهم داد.

عصر بافق: تاکنون در شهرستان کلاس داوری برگزار شده است؟
حسینی: تا الان سه دفعه میخواستیم کلاس داوری بگذاریم ولی استقبالی که باید از آن نشده است و اگر از طرف جوانان استقبال شود مثلاً برای برگزاری چهارده یا ۱۵ نفر داوطلب باشند میتوانیم کلاس را در بافق برگزار کنیم حتی میتوان با رایزنی کلاس را بدون دریافت هزینه برگزار کرد. و این کلاسها زیر نظر فدراسیون و مدرس فدراسیون برگزار میشود.

عصر بافق: وضعیت در شهرستانهای دیگر استان به چه شکل است، شما در جریان هستید؟
حسینی: به عنوان مثال شهرستانی مانند میبد بیش از ده داور فعال در لیگهای کشوری دارد.

عصر بافق: نظرتان برای ورزشکاران بافقی چیست؟
حسینی: ورزشکاران بافق پتانسیل بسیار بالایی دارند همین طور که همیشه در استان حرف اول را می زنند، فقط باید حمایت شوند به طور مثال الان طاها طباطبایی در لیگ امید تهران برای تیم سایپا بازی می کند، حسین بابائیان در تیم فولاد یزد، علیمحمد دویشی و محمد برزگری در لیگ برتر امید فوتسال کشور توپ می زنند یا بازیکنان بومی که در تیم لیگ سه فوتبال سنگ آهن بافق بازی می کنند.

عصر بافق: پیامتان به مردم بافق و نظرتان برای شهرستان چیست؟
حسینی: من همیشه به بافقی بودن خود افتخار میکنم و همیشه سعی کردم تا اگر موفقیتی کسب می شود به نام شهرم باشد تا به نام خودم. آرزوی سلامتی و موفقیتهای روز افزون برای مردم شهرم را دارم و وقتی میبینم که مردم شهرم به من تبریک میگویند و خوشحال میشوند این حس مسئولیت در من دوچندان میشود تا برای سربلندی شهرم بیشتر تلاش کنم.

عصر بافق: و حرفی صحبتی با مسئولان شهرستان و احیانا استان؟
حسینی: از حمایتهای مدیرعامل محترم شرکت سنگ آهن جناب آقای مهندس فلاح، معاونت محترم منابع انسانی جناب آقای مهندس میرزایی، مدیرعامل محترم باشگاه سنگ آهن جناب آقای مهندس کاظمی، ریاست محترم هیات فوتبال استان یزد جناب آقای مهندس تفکری، سرپرست محترم امور ورزشی شرکت سنگ آهن جناب آقای مهندس منصوریان، ریاست محترم اداره ورزش و جوانان بافق سرکار خانم ایزدیان، رئیس محترم هیات فوتبال بافق حجت الاسلام تفکری و ریاست محترم کمیته داوران استان جناب آقای مهندس جدیدی و دبیر محترمشان آقای نمرودی کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

عصر بافق: و صحبت پایانی؟
حسینی: از تمامی کسانی که از ابتدا در این مسیر به من کمک کردند که اگر بخواهم اسم ببرم شاید کسی از قلم بیفتد، از همسرم، پدر و مادرم و از پدر و مادر همسرم کمال تشکر و قدردانی را دارم.

گفتنی است؛ سید حسین حسینی داور ملی شهرستان که اولین بازی خود را در لیگ دست یک کشور به عنوان داور وسط قضاوت کرده در لیگ دو کشور ۱۸ بازی را با موفقیت سوت زده است و در ۵ بازی لیگ یک بعنوان داور چهارم در زمین حضور داشته است.

برچسب ها : ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *