رئیس مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق: عملیات احداث زمین چمن مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق که از ابتدای سال جاری آغاز شده بود با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال از محل منابع ملی .
به گزارش عصر بافق؛ علی اصغر نوری شادکام با اعلام خبر فوق افزود: این زمین چمن فوتبال که مطابق با استانداردهای ورزشی در ابعاد ۲۵*۴۴ متر و به متراژ کلی ۱۱۰۰ متر مربع می باشد.
وی بیان داشت: برای احداث سالن چند منظوره و ۲ سالن الحاقی که مجموعا ۱۶۰۰ متر مربع می باشد، همچنین حصارکشی و جدول گذاری محوطه در سالهای اخیر و از محل اعتبارات ملی مجموعاٌ ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
رئیس مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بافق عمده مشکل مجموعه مورد اشاره نبود شبکه گاز در مجاورت مجموعه، عدم وجود شبکه احداث آب و برق در محوطه مجموعه و عدم آماده سازی کامل مجموعه می باشد که با توجه به توافقات اخیر فی مابین مدیریت شرکت سنگ آهن و اداره کل متبوع، تکمیل مجموعه ورزشی کارگران شهرستان توسط شرکت سنگ آهن آغاز و در آینده نزدیک این مجموعه مورد بهره برداری جامعه شریف کارگری شهرستان قرار خواهد گرفت.
نوری شادکام تصریح کرد: مجموعه ورزشی شهرستان در فضایی به متراژ ۴۰ هزار متر مربع و در جنب شهرک پردیس واقع شده و با توجه به جمعیت کارگری ۱۶ هزار نفری شهرستان توسعه فضاهای ورزشی ویژه جامعه کارگری یکی از رسالتهای مهم وزارت متبوع می باشد.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *