آیا مسوولین بافق با وجود درآمدهای میلیاردی از معادن این شهرستان در فراهم کردن دکتر متخصص عفونی و متخصص ریه برای بیماران (حداقل در این بازه زمانی موقت اوج کرونا) برای بیمارستان ولیعصر(عج) ناتوان هستند؟!
آیا این انصاف است که مردم بیمار شهرم در پس این معادن عظیم شهری خود و عارضه های ناشی از آن باز در کمبود امکانات آن هم نه در حیطه توقعات بی جا مثل امکانات تفریحی و غیره، بلکه در حیطه سلامت و جان آدمی که بالاترین نقطه عطف زندگی هر انسانیست این چنین در کمبود و رنج و بی توجهی از طرف مسئولین به سر ببرند؟ بله از یک طرف گریبان گیر کرونا یک بلای اپیدمی شده و از طرف دیگر با کمبود و نبود دکتر متخصص عفونی و متخصص ریه که این خود یک نوع بلاییست از نوع بی توجهی مسئولین شهر، که با آن روبرو شدیم، آیا اگر یک نفر از بستگان خود در این بیمارستانی که دکتر متخصص مربوطه را ندارد بستری بود باز بی توجه بودند؟؟؟ چرا گره ای که به دست آدمی می تواند باز شود بدون توجه رها شده؟ چرا ما آدم ها به هم رحم نمی کنیم و چرا به داد هم نمی رسیم که خدا به ما رحم کند و به فریادمان رسد؟
شهروند بافقی

برچسب ها :
  1. ناشناس

    چهارسال قبل فرموندار سابق گفت بافق باید مرکز درمانی جنوب شرق استان بشه که شد .خداقل از هرات و مروست و بهاباد بهتر شده.خخخخ

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *