مدیر عامل باشگاه سنگ آهن بافق در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد ضمن تقدیر از عملکرد قابل قبول این اداره گفت: از هیچ کمکی برای ارتقاء ورزش شهرستان دریغ نمی کنیم.

به گزارش عصر بافق؛ محمد رضا کاظمی در این دیدار با اشاره به نگاه مثبت مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق و هیات مدیره باشگاه در پیشبرد اهداف متعالی در راستای توسعه ورزش عنوان کرد: به خواست خدا با ریشه کن شدن کرونا فعالیت های ورزشی، تیم داری و پرورش قهرمانان توسط اداره ورزش و جوانان و باشگاه بصورت مشترک از سر گرفته خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تلاش های رئیس اداره ورزش و جوانان را ستود و عنوان کرد:در این دوره در رابطه با ایجاد بسترها و تامین زیرساختی ها از جمله بازسازی سالن ها و اماکن ورزشی اقدامات مثمر ثمری انجام شده است.

در ادامه این دیدار رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق با تبریک حلول ماه ربیع الاول و هفته تربیت بدنی و ورزش با اشاره به مختل شدن فعالیت های ورزشی در چند وقت اخیر ابراز امیدواری کرد این اداره بتواند با برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی در فضاهای مجازی و به شیوه آنلاین ساعات خوبی را برای ورزش دوستان، در این روزهای سخت رقم بزند.

سمیه ایزدیان با بیان اینکه وجود معادن و شرکت ها فرصت بسیار خوبی برای حمایت از ورزشکاران و پیشرفت و ساخت اماکن ورزشی است تصریح کرد: پس از بهسازی سالن کوثر و تامین وسایل گرمایشی و سرمایشی سالن روستای مبارکه، ساماندهی سالن شهدای گمنام و ایثار در دستور کار قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: از تعامل و مساعدت های تمامی ارگانها، ادارات و معادن برای احقاق حق فرزندان شهرستان استفاده بهینه خواهیم کرد و بر این باور هستیم که باید در کنار مساعدت های شهرستانی از حمایت های استان نیز بهره برد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق با اشاره به وقفه ایجاد شده در رابطه با زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی یادآور شد: با حمایت های مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق، فرماندار، شهرداری و شورای اسلامی شهر بزودی شاهد بهره برداری از این طرح خواهیم بود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *