در سالهای اخیر #دفترخبربافق جهش و رشدی چشمگیر را تجربه می کند که این امر نشانه پیشرفت و توسعه متوازن و آرام در شهرستان است.
اگر بخواهید بررسی کنید که جامعه ای توسعه یافته و یا در حال حرکت در مسیر توسعه هست از فاکتورهای مهمی که باید به بررسی آن پرداخت بحث رسانه های نوشتاری و تصویری آن است که در بافق در سالهای اخیر نمود برجسته ای یافته است به طوری که در بحث دفتر خبر و خبرنگاری صدا و سیما به یمن برنامه ریزی بلند مدت مدیریت این دفتر، جذب نیروهای توانا، جوان و خوشفکر، دوندگیهای شبانه روزی، اهمیت به آموزش و برگزاری کلاسهای آموزشی با فاصله ای زیاد از دیگر شهرستانها در صدر حرکت می کنیم.
بررسی آمارها و نمودارها در گذشته نشان از این امر دارد که تیم دفتر خبر بافق مسیر را به درستی یافته و با درک بالایی از توسعه متوازن یک شهرستان در شناساندن بافق و بافقیها به مردم استان و کشور و کمک به رفع مشکلات مردم و همچنین کمک به رونق هر چه بیشتر صنعت پاک و معدن لایزال گردشگری شهرستان نقش پر رنگی داشته است.
پ.ن.: از دیدنشان، رصدشان و پیگیریشان انرژی می گیریم و زنده می شویم، خدا قوت و بیش باد
شورای سردبیری عصر بافق 

  1. ناشناس

    ایکاش در تهیه گزارش و فیلم و عکسها باادارت و مسولان ذیربط هماهنگی میکرون که هر روز این اداره و اون اداره شاکی نشن.و ایکاش مشکلات بزرگ را هم رصد میکردن بدون آعماض نه اینکه به دستور فلانی و سلیقه ای عمل کنن7

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *