قطع و یقین هدف و شاه بیت کار مردم و نماینده محترم در جلسه کارگروه باید یکی باشد که هست و شکی در آن نیست و آن چیزی نیست بجز بازپس گیری معادن غصب شده بافق و ایشان میتواند به نمایندگی از کل مردم بافق صبح علی الطلوع برود سراغ هر وزیری که لازم باشد.
و با توجه به جدیت نماینده و اینکه تقریبا برای وزرا فرد شناخته شده ای هست میتواند نظرشان را در خصوص تخصیص معادن منطقه به بافق جلب نماید.
همچنین میباست فعالینی که بیشتر وقتشان را مصروف اوضاع و احوال بافق می کنند به همراه نماینده ای از شورای شهر با مشورت با امام جمعه محترم بافق و نظرخواهی مجدانه از ایشان هم بصورت روزانه و هم هفتگی گزارش پیگیریها را به سمع و نظر مردم برسانید.
و در جاهایی که لازم باشد کمک از مردم بخواهید، همچنین در همین راستا قطعا مدیرعامل محترم شرکت نیز به شما کمک خواهد نمود و فرماندار محترم نیز حامی شما خواهد بود. با این تفاوت که شماها نماینده مستقیم قشر کارگر و مردم هستید و همان نقشی را عهده دار میشوید که قبلا خود جناب نماینده بر عهده داشتند.
لذا اولا اجازه دهید در جلسه پرسش و پاسخ با سوال مردم بر اساس اولویت شروع شود که همان بازپس گیری معادن هست و مدیریت جلسه در عمل بدست شما بعنوان نمایده مردم باشد و مطمئن باشید بقیه جریانات اگر معادن برگردد خود بخود حل خواهد شد.
بنابراین اینکه کسی بخواهد راجع به جاده، خیابان، بیمارستان و فلان کارخانه صحبت کند فرع خواهد بود چرا که اگر سنگی نباشد عملا اینها نیز نخواهد بود.
یعنی اینکه اولویت اول و آخر بافق معادن است که در صورت بازگشت تحقق همان شعر چو صد آید نود هم پیش ماست خواهد بود لذا در این برهه از اختلافات احتمالی پرهیز نمایید و اتحاد را برای افزایش توان، رمز پیروزی خود بدانید ضمن اینکه در این جلسه تحت هیچ شرایطی به انتخاباتی که هنوز زمان زیادی به آن مانده ورود ننمایید.
احمد رضا رضایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *