استاندار یزد از کاهش آمار #ازدواج در استان گلایه کرده و گفته “برای ازدواج هم #وام می دهیم هم پیشنهاد #شغل؛ خصوصا برای کارمندان دولت و فرزندانشان! آمار ازدواج در یزد خوب نیست.”
استاندار یزد که به خوبی می داند که یکی از عوامل اصلی و مهم عدم ازدواج جوانان نبود #کار مناسب است و اینکه آمار اشتغال در استان نیز خیلی جالب نیست ولی با اعتماد به نفس خاصی قول وام و کار را داده اما جناب استاندار؛ به جوانان بافقی کار بدهید وام هم نمی خواهند، ازدواج می کنند.
حتما خبر دارید که اوضاع کار و اشتغال در شهرستانی که می توانست قطب صنعتی – معدنی کشور باشد و مولد اشتغال زیاد خوب نیست، موارد اشتغالزایی، کارخانه ها و صنایع اینجا بیشتر بر اثر وجود مافیا، ضعف و انفعال اکثر مسئولان بافقی و عدم همراهی مسئولان استانی در مراحل ابتدایی تاسیس متوقف می شوند (آهن اسفنجی فلات مرکزی، کارخانه اسید فسفریک فسفات، فولاد کسری، فولاد شهداب، فولاد ابویی، تعمیرات اساس، گمرک، فرودگاه، نیروگاه سیکل ترکیبی و …) و قطعا در دیگر شهرستانهای محروم استان نیز نباید اوضاع خیلی بهتر از این باشد، به نظر شما مسئول این وضعیت کیست؟!
خودتان بهتر می دانید که اگر در زمینه سرمایه گذاری و اشتغال بهتر عمل شده بود اوضاع ازدواج جوانان نیز بهتر از این بود و اگر در حال حاضر نیز نعل وارونه نمی زنید لطفا رسما اعلام کنید جوانانی که بخواهند با اشتغال ازدواج کنند باید به کجا مراجعه کنند یا با چه شماره تلفنی جهت ثبت نام تماس بگیرند تا ببینید چطور آمار ازدواج استان سر به فلک خواهد کشید.
شورای سردبیری عصر بافق

برچسب ها :
  1. hasan

    سلام نتایج آزمون استخدامی گندله سازی سه چاهون کی میاد؟؟؟ از موقع ثبت نام تا آزمون همه اش دو هفته وقت داشتیم. الان نزدیک دو ماهه میگذره. کنکور سراسری با بیش از یک میلیون داوطلب نتایجش به زودی اومد. آزمون ما که همه اش دو هزار نفر هم نمیشد. تکلیف ما معلوم نیست چی کارکنیم. زنگ میزنیم میگن هفته آینده……….

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *