بازدید سرزده از کشتارگاه دام بافق
سالاری سرپرست شبکه دامپزشکی، کوهگرد حسینی معاون فنی شبکه بهداشت و فلاح زاده نماینده ای از پلیس امنیت با حضور در کشتارگاه دام شهرستان از بخش‌های مختلف آن بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی بافق، سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان در این بازدید با قدردانی از تلاش شهرداری شهرستان در زمینه تجهیز و بهسازی کشتارگاه به ویژه احداث سالن پیش سرد به منظور تامین گوشت بهداشتی و سالم گفت: در راستای تضمین سلامت همشهریان و جلوگیری از شیوع بیماری تب کریمه کنگو‌، کشتارگاه بافق با هزینه ای بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات شهرداری به سالن پیش سرد مجهز شد.
وی با بیان اینکه این سالن یکی از مجهزترین پیش سردکن ها در استان یزد محسوب می شود، ادامه داد: امسال تمامی گوشت های موجود در قصابی ها بعد از نگهداری آن به مدت ۲۴ ساعت در سالن پیش سرد، روز بعد به بازار عرضه می شود و دیگر نیازی نیست همشهریان، گوشت خریداری خود را قبل از فریز کردن در یخچال نگه دارند.
فرزانه سالاری خاطر نشان کرد: در راستای تامین سلامت فرآورده‌های خام دامی، با توافق با شبکه بهداشت و درمان شهرستان، شبکه دامپزشکی علاوه بر بازرسی‌های مستمر و مدون روزانه خود، هر ماه گشت‌های مشترکی را با دستگاه‌های نظارتی بر مرغ و ماهی فروشی ها، قصابی ها و رستورانها برگزار خواهد کرد.

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *