پیرو بررسی وضعیت اداره های شهرستان بافق، درخواست از کارمندان آن اداره ها برای انعکاس موارد ضعف در جهت اصلاح و رفع مشکل و یا مشکلات مربوطه، #شهروند_خبرنگار عزیزی مواردی را از فنی و حرفه ای شهرستان در اختیار تحریریه عصر بافق قرار داده که چندان رضایت بخش نیست.
فنی و حرفه ای شهرستان بافق راننده و آبدارچی ندارد؟!
خبرهای ناخوشایندی که می افزاید اکثر نیروهایی که از این اداره به یزد منتقل شده اند جایگزینی برای آنها جذب نشده و بر اثر کمبود نیرو این اداره حتی راننده و آبدارچی نیز ندارد.
صحت و سقمش را نمی دانیم و تایید نیز نمی کنیم اما گفته شده مجوزی که جهت جذب یک نگهبان برای این اداره آمده بوده به سرنوشت نامعلومی گرفتار شده و نگهبان فعلی که سالها به دل و امید چنین روزی کار کرده همچنان شرکتی مانده است.
پ.ن: انشالله که مجوز مربوطه در یزد خرج نشده باشد.
شورای سردبیری عصر بافق

  1. ناشناس

    اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بافق هم نیروی خدمات و راننده ندارد و فقط سرجمع 5 نیرو دارد که در پست های کارشناس توسعه و تنظیم بازار و کارشناس نظارت و بازرسی و بازرس و دبیرخانه که قبلا نیروی خدماتی بوده الان شده منشی دفتر رئیس و خود رئیس مشغول به خدمت هستند
    شایان ذکر است این تعداد نیرو هر کدام امور محوله ای که بر دوششان است اندازه 4 نفر کار میکنن و این امر باعث شده 3 سال پیاپی بر مبنای امتیاز بندی میان شهرستان های استان مقام اول را به خود اختصاص بدهند.

  2. ناشناس

    اداره ورزش بافق نیز وضعیتی مشابه دارد کلا سه نیرو دارد و چندین نیروی مامور بهخدمت که اگه ازاین اداره گرفته بشه کار تمومه موندم چرا مدیر کل ورزش که اتفاقا بافقی هم هست فکری برای استخدام چندین نیرو بر نمیداره

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *