طی حکمی از سوی مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور،رضا فلاح مبارکه به عنوان مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق منصوب شد.

به گزارش عصر بافق ؛ محمد جواد عسکری مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور در حکمی رضا فلاح مبارکه را به طور رسمی به عنوان مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق منصوب کرد.

متن حکم به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای رضا فلاح مبارکه

سلام علیکم

به استناد صورت جلسه مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ هیئت مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و وکالت این صندوق از شرکت بین المللی فولاد تجارت دالاهو و با عنایت به مراتب تعهد،شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران منصوب می گردید تا به اتکال به خدای متعال و در چارچوب اساسنامه شرکت و قانون تجارت در تحقق اهداف این صندوق و برنامه های شرکت جهت اجرای طرح های توسعه ای،افزایش بهره وری و بازدهی دارایی آن انجام وظیفه نمایید.

ار خداوند متعال توفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله،رونق تولید و تحقق رشد و اعتلای اقتصاد کشور جمهوری اسلامی ایران مسئلت دارم.

محمد جواد عسکری باقرآبادی

مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد کشور

  1. کارگر ناراضی

    سلام آقای فلاح
    بنده از پرسنل شرکت پارس سازان فرابین که پروژه پست سازی را بر عهده دارد هستم . شرکت مذبور برخورد مناسبی با بچه های بافقی که مشغول کارند ندارند . بارها به ما گفته شده که شما اضافه هستید . بچه ها را به بهانه های مختلف اخراج می کنند . سرویس برای کارکنان نمی گذارند و موارد دیگر.
    لطفا در این مورد پیگیری کنید
    با تشکر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *