همین الان دست به قلم شوید و بنویسید. هرچه می خواهید بنویسید. فقط بنویسید. وقتی که می نویسید، ذهن شما خودش را جمع و جور می کند. حتی پراکنده ترین نوشته ها هم ،خود، حاصل تمرکز ذهن بر روی چیزهایی از میلیونها چیز است. امتحان کنید. می بینیید که چقدر به ذهن شما فشار می آید که بر موضوع یا موضوعاتی متمرکز شود؟ می بینید چند بار مجبور می شوید نوشته خود را اصلاح کنید؟

🔻بنویس. فقط بنویس. نگران آیین نگارش نباشید. نگارش شما #منحصربه_فرد است. نگران قضاوت دیگران هم نباشید. بنویس تا من بخوانم. بنویس تا بدانم و درک کنم که تو هم فکری و اندیشه ای داری. باز تاکید می کنم، وقتی می نویسید، نگران قضاوت دیگران نباشید.

🙈در نوشتن صادق باشید، خودسانسوری نکنید و برای خوشایند کسی ننویسید. آنچه به ذهن شما می آید، بی اهمیت نیست، نترسید و خود را باور داشته باشید.

هرچه می خواهی بنویس. هیچ موضوعی بی اهمیت نیست. در مورد هر موضوعی که می خواهی بنویس.

اگر من بنویسم، تو بنویسی و دیگری هم بنویسد، معجزه رخ می دهد. معجزه ای که همیشه به دنبالش بودید. امتحان کنید و معجزه ای را که منجر به رشد و شکوفایی شما می شود را خواهید دید.

🔻بنویس و اگر خواستی آنرا برای من بفرست. حتما آنرا می خوانم و شاید در یکی از همین روزهای نزدیک آن را با خودم به چاپ خانه بردم.⏏

به امید موفقیت / به امید روزهای خوب

#فاطمه_شریفی
@emrozname

برچسب ها : ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *