مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک درگذشت مرحوم اصغر دهستانی را تسلیت گفتند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ محمد جواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور و علی اکبر رحیمی بافقی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در پیامی مشترک در گذشت اصغر دهستانی برادر شهید حسن دهستانی و محمد دهستانی مدیر عامل سابق شرکت سنگ آهن را به خانواده گرامی وی تسلیت عرض نمودند.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:

انا لله و انا الیه راجعون
والد داغدار و خانواده شریف شهید دهستانی
با سلام و احترام،

درگذشت فقید سعید مهندس اصغر دهستانی بافقی ، کارشناس مبرز و ارزشمند مخابرات، یادگار و رزمنده دوران دفاع مقدس و اخوی مدیر عامل فقید شرکت سنگ آهن مرکزی، خلد آشیان مرحوم مهندس محمد دهستانی، که در کمال ناباوری ما را ترک و در جوار قرب حق تعالی آرمید را محضر کلیه داغداران و بویژه خانواده شهید معظم و علی الخصوص پدر داغدار و محترم آن عزیز سفر کرده تسلیت می‌گویم.

اسباب تاسف است که عزیزی را از دست دادیم که نه تنها در تخصص آکادامیک و بلکه در زمینه اخلاق و وارستگی و معرفت دینی یک الگوی کم نظیر برای نوجوانان و جوانان خصوصا و جامعه رزمندگان دوران دفاع مقدس عموما بود و بی شک یاد و نام و خدمات ارزنده اش هماره زنده و جاری است.

اینجانبان ضایعه موءلمه فقدان این مرد اخلاق و رزمنده دوران دفاع مقدس را به خانواده شهید معظم دهستانی و به خانواده محترم و داغدار ایشان و جامعه ایثارگران و دوستان و لا سیما پدر داغدار و معظم ایشان تسلیت می‌گویم و برای آن عزیز سفر کرده گرامی، آرامش ابدی و روضه رضوان و برای بازماندگان محترم شکیبایی و استعانت از صبر از درگاه ایزد منان خواستارم.
والجنه للمتقین

علی اکبر رحیمی بافقی

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق

محمد جواد عسکری
مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *