با پیگیری‌های رئیس مجمع نمایندگان استان یزد جلسه ای با حضور استاندار، معاونین و مسئولین وزارت نیرو در خصوص بررسی و ارائه راهکار پیرامون تامین امنیت خط انتقال آب استان یزد در محل وزارت نیرو برگزار گردید.

در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در مورد تامین امنیت خط انتقال آب زاینده رود مقرر شد به دلیل اهمیت موضوع، جلسه ای با حضور وزرای نیرو و کشور برگزار تا در زمینه راهکارهای حل این معضل تدابیری اندیشیده شود.

گفتنی است: در حاشیه این جلسه نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات آب و فاضلاب حوزه انتخابیه موضوعاتی را به شکل مکتوب ارائه نموده تا مورد پیگیری قرار گیرد.

صباغیان به تأمین مالی مورد نیاز جهت احداث تصفیه خانه شهر ابرکوه پرداخت و تعویض خودرو اداره آب و فاضلاب،تأمین اعتبار برای اصلاح شبکه آبرسانی و تأمین اعتبار مخزن ذخیره آب شهرستان بافق را خواستار شد.

تخصیص آب شرب روستاهای بین راه و آخر خط انتقالی شهرستان بهاباد و مبحث آبرسانی به روستاهای تنگل های همیجان، بهدان و فودیج با دارا بودن ٣۴ پارچه آبادی از جمله مسائل مطرح شده این جلسه بود.

صباغیان همچنین در رابطه با تأمین زیرساخت آب سایت شهرک جوانان و تأمین اعتبار جهت سیستم توزیع آب شرب ۶۶ روستای شهرستان مهریز موارد مکتوب را ارائه داد.

وی همچنین تامین اعتبار مخزن آب، تأمین اعتبار جهت اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب مروست و تأمین اعتبار جهت انتقال خط دوم آب از مخازن ذخیره شهر هرات را درخواست کرد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *