اگر فرماندار وقت می دانست و مناطق را به اردکان بخشید این خیانت به بافق است! / این حق بافق است و من دخالت می کنم
به گزارش عصر بافق؛ امام جمعه بافق در نشست با جمعی از جوانان بافقی در خصوص ابهامات مرزهای جغرافیایی بافق و اردکان اظهار داشت: اغلب فرمانداران بومی بودند و هیچکدام به من نگفتند این حرکت انجام شده است. آیت الله سلیمانی خطاب به مسئولین استانی گفت: اگر شما خودتان این کار را انجام داده اید فرماندار تان را امین نمی دانستید، اگر فرمانداران می‌دانستند و این کار را انجام دادند این خیانت به بافق است!
وی بیان کرد: این مطالب را در نماز جمعه گفتم و از آنجا که کانال های مختلف مطالب نماز جمعه را رصد می کنند، پس از آن صحبت‌ها جلسه‌ای در منزل آقای ناصری با حضور استاندار و امام جمعه اردکان و بنده برگزار شد .
سلیمانی افزود: استاندارد گفت : ” ائمه جمعه نباید در مسائل تقسیمات کشوری دخالت کنند!” اما من گفتم این موضوع حق بافق است و من دخالت می کنم .
امام جمعه تصریح کرد: شورا جلسه ای در شهرداری برگزار کرد و کارگران (حقوقدان) روند پیگیری پرونده را توضیح داد.
وی در پایان با اشاره به قدرت نماینده مردم در مجلس خاطر نشان کرد : یکی از قدرت‌های قوی ما اکنون نماینده مردم در مجلس است و صباغیان باید در این موضوع ورود کند . من نیز با استاندار صحبت می‌کنم و تمامی اسناد و مدارک را به وی ارائه می‌دهم.

  1. قلم

    سلام در زمان فرمانداری آقای خاوری امام جمعه محترم به اتفاق ندافیان و مهدی رنجبر و احسان کارگران که وکیل پرونده بود به فرمانداری دعوت و کل موضوع را با ایشان درمیان گذاشتند و ایشان سالهاست که ازذاین موضوع آگاه هستند و اقدامی نکردند. شاهد هم مهدی رنجبر و اسامی که ذکر شد.

  2. بافق بیدار

    بله دقیقا قبل از خاوری در زمانی که حاجی عسکری و حسین ندافیان بعنوان فرماندار در جلسه استانداری بودند، و فلاح زاده می خواست، دی نوزده را به فولاد ابرکوه بدهد، قضیه لو رفت. و بعدا جلسه هماهنگی در دفتر امام جمعه با حضور اعضای شورای سوم و شورای منتخب چهارم، خاوری، رئیس ا.ط.، ندافیان،… غیره تشکیل و روال پیگیری برنامه ریزی بررسی و هماهنگ گردید. برای بررسی حقوقی و قرارداد یک جلسه بعدا در شهرداری تشکیل گردید .
    خاوری بعد از ندافیان از اواخر سال ۹۱ تا اواخر سال ۹۲ فرماندار بود که ظاهرا به علت عدم همکاری لازم مسئولین، امام جمعه محترم مجبور می شوند از تریبون نماز جمعه اعلام کنند و بعد از آن بود که به مدارک بیشتر و بهتری دست یافته شد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *