محمد رنجبر، رئیس شورای شهرستان بافق در جلسه پرسش و پاسخ نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه گفت : پایه و اساس این جلسه بر اساس گزارش عملکرد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی است و ما نیز در خدمت مردم هستیم تا اگر سوالی در خصوص شورای شهر و شهرداری بود جوابگو باشیم.

رنجبر در این جلسه در خصوص جابجایی صورت گرفته در مرزهای جغرافیایی مورد سوال مردم بیان کرد : عمده مشکل ما در مرزهای جغرافیایی در مرزهای بافق با شهرستان اردکان است. از شورای چهارم پیگیریهای مستمری صورت گرفته است، مدارک جمع آوری شده، جلسات مختلف استانی و کشوری برگزارشده، با  وکیل های زیادی صحبت شده و نهایتا یک تیم مشاوره قوی انتخاب و قرار داد لازم بسته شده است و برای هزینه قرارداد نیز خیرهایی بودند که هزینه اولیه را داده اند و در حال حاضر شکایت در دیوان عدالت اداری است و برای همه مسئولین مسجل شده که منفک شدن بخشهای وسیعی از شهرستان بافق جعل اسناد بوده است.
در ادامه پیگیری و شکایت صورت گرفته، شورای پنجم نیز ورود کرده و از خبیری وکیل پرونده دعوت شده و با همان روال قبل کار در حال ادامه است. ۶۰۰ میلیون هزینه پرداخت شده پرونده از بودجه شهر نبوده است و از  خیرینی که احساس می کردند منابع عظیم معدنی و آبی از بافق جدا شده تامین شده است. ۵۰ درصد از معدن d19 که به شرکت سنگ آهن واگذار شده بیشتر به این پیگیری برمی گردد و امیدواریم که در نهایت نتیجه مطلوبی بگیریم.

لینک کانال عصر بافق @asre_bafgh

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

کد امنیتی: *